17 Ekim 2018, Çarşamba

Üst Menu

Televizyon ekibi yerde can çekişen adamla röportaj yapmaya çalıştı

Televizyon ekibi yerde can çekişen adamla röportaj yapmaya çalıştı
El Salvador'da yolun ortasında yaralı olarak yatan adamı fark eden bir televizyon kanalının canlı yayın ekibi, yerde acılar içinde yatan adama yardım etmek yerine dakikalarca başına neler geldiğini sorarak röportaj yapmaya çalıştı.
14 Ağustos 2016
-A +A
Güney Amerika ülkesi El Salvador'da bir yolun kenarında kemikleri kırılarak yaralanmış bir şekilde yatan adamla röportaj yapmaya çalışan 'kalpsiz' televizyoncuları gösteren bir video ortaya çıktı. Liveleak sitesinde gösterilen videoda yoldan tesadüfen geçen TVO televizyonunun canlı yayın ekibi olduğu düşünülen ekipten mikrofonu tutan kadın muhabir, yerde yatan adama yaklaşarak sorular sormaya çalışıyor.
 
'ÖLMEK ÜZEREYİM, YARDIM EDİN'
 
Görüntülerde, ismi bilinmeyen adamın 'Yardım edin, ölüyorum' çığlığına rağmen adam 'Size vuran aracı gördünüz mü?' diye sormaya çalışan kadın ve ekibi dakikalar boyunca adam yardım etmeden orada bekliyor. Daha sonra ise kamera yolun karşısında camı kırılmış halde duran beyaz bir minibüsü gösterse de içinde kimse bulunmuyor. Kadın bir süre sonra yerdeki yaralı adama "Size vurup kaçan minibüsün şöförü nerede?' diye sormaya devam ediyor.
 
​ÖLÜNCE GÖRÜNTÜYÜ KESTİLER
 
Liveleak sitesine konulan görüntüler muhabirin birkaç soru daha sormasının ardından görüntüler kesiliyor. Yerdeki yaralı adamın attığı çığlıkların ardından ölmüş olabileceği ve görüntünün de bu nedenle aniden kesilmiş olabileceği düşünülüyor.(SPUTNİK)